İstanbul İçi Moto Kurye İle Aynı Gün Teslim!
gizlikamera

Mini Wifi Ubs İp Kamera

2,100.00

Mini usb wifi kamerayı bir usb şarj adaptörüne yada powerbank a takarak kullanabilirsiniz.

Kolay kurulum, dakikalar içerisinde Mini Wifi USB IP Kameranızı kurabilir 2.4 GHz Wifi desteği ile hızlı ve anlık görüntüye ulaşabilirsiniz.

Mini Wifi USB IP Kamera ile Full HD 1080P kayıt alabilirsiniz. 32 GB harici SD kart destekler. Mobil telefonunuzdan istediğiniz her an 140 derecelik geniş görüş alanı sayesinde evinizi, bahçenizi, evcil hayvanlarınızı ve birçok farklı alanları kontrol edebilir hareket algılama özelliğini aktif ederek olası durumlarda uyarı sinyali alabilirsiniz.

32 GB Hafıza desteğini farklı mod lara özel olarak ayarlanabilir kayıt almasını isteğiniz gün sayısına bölebilirsiniz. Tüm gün kayıt, Sabit zaman kaydı veya döngü kayıtları olarak seçebilir kayıt hafızası ve gün sayısını belirleyebilirsiniz.

Mini Wifi USB IP Kamera teknolojik kamera başlığı sayesinde 360 derece kırılabilir ve bükülebilir olarak görüntü açısı ayarlanabilir.

Mini Wifi USB IP Kamera çalıştırma süresi kullanıcılar tarafından özelleştirilebilir ve cihaz belirlenen saatler arasında tercih edilen çalışma saatlerinde kayıt yapabilir.

14 mm küçük lens ve minimal kamera boyutu ile kolay taşınabilir ve pratik kullanım sağlar.