İstanbul İçi Moto Kurye İle Aynı Gün Teslim!
gizlikamera

K-68 RF Multi Dedektör

10,000.00

Evinizde işyerinizde detaylı tarama yapalir, gizli kamera dinleme cihazı gibi casus cihazları bu dedektör ile tesbit edebilirsiniz. Gelişmiş çipler kullanarak, Geliştirilmiş olanın kullanımı kolaydır ve taşınabilir. Daha güçlü sıkışma önleme ve daha geniş algılama frekansı aralığı.

K-68 RF Multi Dedektör Casus Kamera ve Dinleme Cihazı Bulucu
Yüksek hassasiyet ve güçlü parazit önleme özelliği ile, Bu ürün, lazer tarama, RF kablosuz sinyal algılama, manyetik alan sinyal algılama vb. modlara sahiptir. çeşitli gizli dinleyicileri, GPS konumlandırıcıları, izleyicileri, 1.2G~6.5G kablosuz kamerayı, SIM kart hatalarından ve diğer ekipmanlardan 2G/3G/4G sinyalini doğru bir şekilde algılayabilir.
Otomatik algılama işleviyle, tüm şüpheli riskleri ortadan kaldırarak çok çeşitli algılamaları dakikalar içinde tamamlayabilirsiniz.
Özel filtre, gizlenen görünmez kablolu veya kablosuz kamerayı taramak için kullanılabilir. Potansiyometreyi ayarlayarak hassasiyeti artırabilir/azaltabilir ve algılama aralığını genişletebilir/azaltabilir. Kamera dedektörü, donatılmış güçlü sinyal gösterge ışığı ile kaynak sinyal dalgalarını hızlı bir şekilde tanımlayabilir.
* Yaygın Kullanım: Tüm FR frekansı için 1MHz’den 6.5GHz’e kadar RF frekansı, GSM, WIFI BT, FM, VHF, UHF, 900/1200/2400 kablosuz ses ve video iletim frekansını içerir.Ev, ofis, otel, araba, banyo, soyunma odası, iş görüşmesi, gizli oturum, fabrikalar, önemli atölye ve araştırma odası, askeri tesis, devlet kurumları, eğlence mekanları veya gizlice dinlemeyi, fotoğraflanmayı, video veya radyasyon çekmeyi önlemek için kullanılır.